«Харківстандартметрологія» презентувала новий лічильник теплової енергії
10:36 22.02.2013
All News

Спеціалізована виставка «Енергофорум-Харків» проходить 19-22 лютого у виставковому центрі «Радмір-Експохол».
ДП «Харківстандартметрологія» представило на виставці проекти, спрямовані на зниження витрат на енергоресурси, в тому числі презентувало нову розробку - лічильник теплової енергії.
Фахівці підприємства провели безкоштовний семінар з питань підвищення енергоефективності, на якому ознайомили його учасників з актуальними напрямками в сфері енергозбереження: енергетичним аудитом, тепловізійною діагностикою, енергозберігаючими технологіями, розрахунками балансу споживання енергоресурсів (енергетичний паспорт).
Також вони розповіли, як знизити витрати на оплату гарячої води шляхом встановлення електронного лічильника ЛВ-4Т, застосування якого дозволяє платити тільки за нагріту воду, і провели презентацію нової розробки - лічильника теплової енергії, призначеного для вимірювання кількості спожитого тепла в комунально-побутовій сфері.
Latest news
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень