«Харківстандартметрологія» презентувала новий лічильник теплової енергії

10:36 22.02.2013
Всі новини
«Харківстандартметрологія» презентувала новий лічильник теплової енергії

Спеціалізована виставка «Енергофорум-Харків» проходить 19-22 лютого у виставковому центрі «Радмір-Експохол».


ДП «Харківстандартметрологія» представило на виставці проекти, спрямовані на зниження витрат на енергоресурси, в тому числі презентувало нову розробку - лічильник теплової енергії.

Фахівці підприємства провели безкоштовний семінар з питань підвищення енергоефективності, на якому ознайомили його учасників з актуальними напрямками в сфері енергозбереження: енергетичним аудитом, тепловізійною діагностикою, енергозберігаючими технологіями, розрахунками балансу споживання енергоресурсів (енергетичний паспорт).

Також вони розповіли, як знизити витрати на оплату гарячої води шляхом встановлення електронного лічильника ЛВ-4Т, застосування якого дозволяє платити тільки за нагріту воду, і провели презентацію нової розробки - лічильника теплової енергії, призначеного для вимірювання кількості спожитого тепла в комунально-побутовій сфері.
«Харківстандартметрологія» презентувала новий лічильник теплової енергії
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту