Харківська лучниця посіла третє місце на молодіжному Кубку Європи

14:05 14.05.2012
All News
Харківська лучниця посіла третє місце на молодіжному Кубку Європи

Харків'янка Римма Гарамова стала бронзовим призером Кубка Європи серед молоді зі стрільби з лука в командному заліку.


Змагання проходили з 7 до 13 травня в місті Поріч (Хорватія).

Усього в турнірі взяли участь 202 спортсмени з 20 країн, у тому числі два вихованці харківської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials