Харківська лучниця посіла третє місце на молодіжному Кубку Європи

14:05 14.05.2012
Всі новини
Харківська лучниця посіла третє місце на молодіжному Кубку Європи

Харків'янка Римма Гарамова стала бронзовим призером Кубка Європи серед молоді зі стрільби з лука в командному заліку.


Змагання проходили з 7 до 13 травня в місті Поріч (Хорватія).

Усього в турнірі взяли участь 202 спортсмени з 20 країн, у тому числі два вихованці харківської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту