На території лікувальних закладів Харкова наведуть лад

15:47 22.07.2011
All News
На території лікувальних закладів Харкова наведуть лад

Головні лікарі харківських лікарень і поліклінік зобов'язані по-хазяйськи ставитися до утримання територій їхніх лікувальних установ та брати участь у засіданнях міського штабу з підготовки до зими.


На цьому акцентував увагу учасників засідання міського штабу з підготовки до зими перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов.
«Лінія мiської влади - наведення ладу в лікувальних закладах Харкова. На сьогодні діяльність головних лікарів з підготовки до зими і взагалі з господарських питань незадовільна. Території багатьох лікарень і поліклінік перебувають у занедбаному стані: паркувальні місця не обладнано, збільшується кількість аварійних дерев, стан самих будівель теж не найкращий. Якщо господарська діяльність медустанов не поліпшиться, ми вживатимемо найжорсткіших заходів щодо їхніх керівників», - підкреслив перший заступник Харківського міського голови.
Також він закликав головних лікарів лікарень і поліклінік Харкова залучити до благоустрою комерційні структури, що працюють на територіях цих установ.
На території лікувальних закладів Харкова наведуть лад
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials