На території лікувальних закладів Харкова наведуть лад
15:47 22.07.2011
Всі новини

Головні лікарі харківських лікарень і поліклінік зобов'язані по-хазяйськи ставитися до утримання територій їхніх лікувальних установ та брати участь у засіданнях міського штабу з підготовки до зими.
На цьому акцентував увагу учасників засідання міського штабу з підготовки до зими перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов.
«Лінія мiської влади - наведення ладу в лікувальних закладах Харкова. На сьогодні діяльність головних лікарів з підготовки до зими і взагалі з господарських питань незадовільна. Території багатьох лікарень і поліклінік перебувають у занедбаному стані: паркувальні місця не обладнано, збільшується кількість аварійних дерев, стан самих будівель теж не найкращий. Якщо господарська діяльність медустанов не поліпшиться, ми вживатимемо найжорсткіших заходів щодо їхніх керівників», - підкреслив перший заступник Харківського міського голови.
Також він закликав головних лікарів лікарень і поліклінік Харкова залучити до благоустрою комерційні структури, що працюють на територіях цих установ.
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи