Міська влада ініціює переведення стадіону «Динамо» в комунальну власність Харкова

21:17 06.04.2011
All News
Міська влада ініціює переведення стадіону «Динамо» в комунальну власність Харкова

Харківська міська рада ініціює переведення харківського стадіону «Динамо» у комунальну власність міста. Про це 6 квітня на брифінгу у прес-центрі міськради заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Ми зацікавлені у прийнятті на баланс цього стадіону, - зазначив міський голова. - Він перебуває в територіально доступному місці міста, що допоможе харків'янам безперешкодно добиратися до цього спортивного об'єкту. А ми змогли б гідно доглядати за територією цього стадіону».
За словами Геннадія Кернеса, міська влада вже звернулися до Міністерства внутрішніх справ України, у власності котрого знаходиться цей стадіон, з проханням про передачу цього об'єкта на баланс територіальної громади міста. На даний момент очікується рішення Міністерства з цього питання.
 
Міська влада ініціює переведення стадіону «Динамо» в комунальну власність Харкова
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials