Міська влада ініціює переведення стадіону «Динамо» в комунальну власність Харкова
21:17 06.04.2011
Всі новини

Харківська міська рада ініціює переведення харківського стадіону «Динамо» у комунальну власність міста. Про це 6 квітня на брифінгу у прес-центрі міськради заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«Ми зацікавлені у прийнятті на баланс цього стадіону, - зазначив міський голова. - Він перебуває в територіально доступному місці міста, що допоможе харків'янам безперешкодно добиратися до цього спортивного об'єкту. А ми змогли б гідно доглядати за територією цього стадіону».
За словами Геннадія Кернеса, міська влада вже звернулися до Міністерства внутрішніх справ України, у власності котрого знаходиться цей стадіон, з проханням про передачу цього об'єкта на баланс територіальної громади міста. На даний момент очікується рішення Міністерства з цього питання.
За словами Геннадія Кернеса, міська влада вже звернулися до Міністерства внутрішніх справ України, у власності котрого знаходиться цей стадіон, з проханням про передачу цього об'єкта на баланс територіальної громади міста. На даний момент очікується рішення Міністерства з цього питання.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів