Завтра підпишуть угоди про співпрацю в Центрі надання адмінпослуг

11:27 17.10.2012
All News
Завтра підпишуть угоди про співпрацю в Центрі надання адмінпослуг

Угоди про співпрацю в Центрі надання адміністративних послуг Харкова підпишуть о 14:00 18 жовтня в малій залі Харківської міської ради.


Харківський міський голова Геннадій Кернес і голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін підпишуть угоду про співпрацю між ХОДА і міськрадою щодо організації надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг Харкова. Другу угоду - про співпрацю для надання адмінпослуг за принципом організаційної єдності - буде підписано між Харківським міським головою Геннадієм Кернесом і керівниками 11 установ - суб'єктів надання адміністративних послуг.

Підписання обох угод дасть змогу встановити єдині чіткі вимоги до надання адміністративних послуг, їхньої якості й доступності, скоротить зусилля і час мешканців міста завдяки можливості отримання адміністративних послуг у «єдиному офісі».
Завтра підпишуть угоди про співпрацю в Центрі надання адмінпослуг
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials