Затверджено новий Порядок використання коштів органами самоорганізації населення в Харкові
14:10 06.07.2011
All News

Органи самоорганізації населення в Харкові зможуть використовувати кошти з міськбюджету на виплату зарплат, оплату оренди приміщень, обладнання та комунальних послуг, оплату зв'язку тощо.
Це передбачено в новій редакції Порядку використання коштів, закладених у міському бюджеті, органами самоорганізації населення в Харкові, яка була затверджена 6 липня на 8-й сесії Харківської міської ради.
Цей порядок передбачає фінансування для органів самоорганізації, зареєстрованих як юридичні особи, а також органів, що не мають такого статусу. У першому випадку органи самоорганізації зможуть спрямовувати кошти на зарплату керівникам, які працюють на постійній основі, на оплату зв'язку, купівлю канцтоварів, оренду приміщень. У другому випадку кошти з міськбюджету можна використовувати тільки на матеріальне заохочення активних членів органів самоорганізації.
На поточний рік на ці цілі в міському бюджеті передбачено 1 млн грн.
Довідка. Орган самоорганізації населення - це представницький орган, що його створюють жителі, які на законних підставах проживають на території населеного пункту або його частини. Ці органи мають певні повноваження, якими їх наділяє орган публічної влади - міська рада. Органи самоорганізації працюють на громадських засадах, їхня діяльність базується на принципі добровільності.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи