Закінчено ремонт виходів метро на майдані Конституції
08:54 09.05.2012
All News

Реконструйований вихід зі ст.м. «Історичний музей» у бік Бурсацького узвозу відкрили сьогодні, 9 травня.
Він став останнім відремонтованим виходом зі станцій метро «Історичний музей» і «Радянська».
Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, реконструкція пішохідних виходів зі станції «Історичний музей» зайняла чотири місяці.
«У Харкова амбітні плани на 2012 рік, зокрема реконструкція пл. Конституції. А виходи метро є невіддільною частиною майдану. Тут стояло безліч кіосків, які створювали проблеми безпеки пересування пасажирів. Ми поліпшили умови для руху, спростили конфігурацію майдану - щоб було зі смаком, просто і просторо. На сьогодні всі виходи відремонтовано з використанням сучасних матеріалів, у новому дизайні і з підігрівом сходів», - зазначив Віктор Кітанін.
За словами головного архітектора міста Сергія Чечельницького, під час реконструкції над останнім виходом заклали фундамент під пам'ятник отаманові Івану Сірку, який установлять у 2013 році.
Генеральний директор КП «Харківський метрополітен» Михайло Карамшук, присутній на відкритті виходу, зазначив, що підприємство витратило 11 млн грн на реконструкцію комплексу пішохідних виходів на пл. Конституції.
Latest news
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори


















