З початку купального сезону у Харкові врятували 30 потопаючих
13:48 08.07.2013
All News

З 1 червня співробітники водно-рятувальної служби врятували життя трьом десяткам відпочиваючих на воді.
Про це сьогодні, 8 липня, повідомив заступник начальника комунального підприємства «Спеціалізована водно-рятувальна служба Харкова» Андрій Кириченко.
За його інформацією, з початку купального сезону 2013 року рятувальники витягли з води 30 чоловік, для трьох з них викликали швидку допомогу. З порізами до працівників водно-рятувальної служби звернулося близько 70 чоловік, з тепловими ударами - 29 відпочиваючих. Більше 30 відвідувачів харківських водойм звернулися до рятувальників з інших питань: з пошуку дітей, з надання допомоги тим, що зазнали стрес, тощо.
Андрій Кириченко повідомив, що з початку червня у водоймах на території Харкова загинули п'ять чоловік, всі вони перед цим вживали алкоголь. При цьому всі загиблі купалися поза зоною дії рятувальних постів.
Заступник начальника служби також підкреслив, що найбільш проблемним пляжем міста залишається Журавлівський гідропарк - по-перше, через саму велику кількість відвідувачів, а по-друге, з причини великої кількості підземних джерел, що викликають різкий перепад температури під водою.
Самою безпроблемною акваторією міста, за словами рятувальників, є Олексіївський гідропарк.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи