З клумби на харківській набережній вкрали три сотні квітів
14:57 19.05.2014
All News

З клумби у сквері «Стрілка» сьогодні, 19 травня, вночі невідомі вкрали понад 300 квітів.
Про це повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін. За його словами, цей акт вандалізму - не поодинокий. Так, сьогодні ж ще одні невідомі проїхали на велосипеді по клумбі біля Меморіалу Слави й зіпсували 70 квітів. Віктор Кітанін зазначив, що квіти на цих місцях будуть висаджені знову, але виправдання діям недбайливих городян немає.
«Квіти у сквері «Стрілка» висаджували кілька днів. Це дуже важка, кропітка праця. Наприклад, вчора наземна температура становила 57 градусів, і людям було дуже важко працювати, а тепер їм доведеться заново виконувати ту ж саму роботу», - зазначив Віктор Кітанін.
За його словами, постійні акти вандалізму відбуваються і в сквері на бульварі Юр'єва, де вже зіпсували кілька лавок, урн і розбили два плафони на ліхтарях. За словами Віктора Кітаніна, комунальники активно співпрацюють з правоохоронними органами. Зокрема, СКП «Харківзеленбуд» вже готує для них інформацію, де буде вказана сума завданих місту збитків.
Також директор департаменту повідомив, що незважаючи на складне матеріальне становище, роботи з благоустрою Харкова тривають. У місті вже висаджено понад 320 тис. квітів. Сьогодні нові клумби з'явилися на пр. Леніна та пр. Гагаріна, а незабаром нові квіти прикрасять сад Шевченка. Всього в місті до кінця місяця планують висадити 900 тис. квітів.
«Квіти у сквері «Стрілка» висаджували кілька днів. Це дуже важка, кропітка праця. Наприклад, вчора наземна температура становила 57 градусів, і людям було дуже важко працювати, а тепер їм доведеться заново виконувати ту ж саму роботу», - зазначив Віктор Кітанін.
За його словами, постійні акти вандалізму відбуваються і в сквері на бульварі Юр'єва, де вже зіпсували кілька лавок, урн і розбили два плафони на ліхтарях. За словами Віктора Кітаніна, комунальники активно співпрацюють з правоохоронними органами. Зокрема, СКП «Харківзеленбуд» вже готує для них інформацію, де буде вказана сума завданих місту збитків.
Також директор департаменту повідомив, що незважаючи на складне матеріальне становище, роботи з благоустрою Харкова тривають. У місті вже висаджено понад 320 тис. квітів. Сьогодні нові клумби з'явилися на пр. Леніна та пр. Гагаріна, а незабаром нові квіти прикрасять сад Шевченка. Всього в місті до кінця місяця планують висадити 900 тис. квітів.
Latest news
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути