Харківські пенсіонери знову стають студентами
13:48 18.04.2012
All News

«Університети третього віку» працюють у районних територіальних центрах Харкова.
Про це сьогодні, 18 квітня, повідомила директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова.
Вона зазначила, що на сьогодні такі установи є в Дзержинському, Фрунзенському, Київському, Комінтернівському, Ленінському, Жовтневому та Червонозаводському територіальних центрах.
Тепер у них навчаються понад тисячу студентів-пенсіонерів. Як зазначила директор Фрунзенського терцентру Тетяна Журило, у центрі відкрили факультет «За здоровий спосіб життя», на якому студентам читають лекції про здоров'я, лікування та профілактику хвороб.
«Ми уклали договори з медичним училищем №2, центром удосконалення лікарів, поліклініками і склали програму. Фахівці цих організацій приходять, читають лекції і спілкуються з нашими студентами», - зазначила Тетяна Журило.
Вона підкреслила, що також пенсіонерів хвилюють майнові, юридичні питання та питання щодо оформлення субсидій. У цьому терцентр співпрацює з учасниками проекту Єдина соціальна мережа - Харківською організацією незрячих юристів. Вони теж читають лекції на заняттях для пенсіонерів.
Latest news
16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником





















































