Харківські комунальники готові до прибирання снігу

18-19 січня в Україні очікується значне погіршення погодних умов.
Ця тема обговорювалася сьогодні, 17 січня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій з головами обласних адміністрацій і керівниками відповідних служб під головуванням віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. Учасники засідання обговорили погіршення погодних умов у кількох регіонах України і розробили план заходів з ліквідації наслідків можливої стихії.
Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, комунальні підприємства міста у випадку снігопаду повністю готові до прибирання снігу.
«На сьогоднішній день підготовлено понад 150 одиниць техніки тільки для внутрішньоквартальних доріг, 238 одиниць - для чищення доріг і магістралей. Є в наявності достатня кількість піщано-сольової суміші. Ми готові до будь-якої стихії і працюємо зараз на випередження. Я не бачу причин для занепокоєння і впевнений, що зі снігом ми впораємося», - зазначив Андрій Руденко.