Харківські фахівці відновили головну насосну станцію Слов'янська в рекордні терміни
16:44 25.07.2014
All News

Фахівці КП «Харківводоканал» допомогли відновити об'єкти водовідведення міста Слов'янська, які були пошкоджені бойовиками під час їх перебування в місті.
Як повідомив сьогодні, 25 липня, генеральний директор КП «Харківводоканал» Іван Корінько, на початку літа бойовики пошкодили споруди каналу Сіверський Донець - Донбас - основного джерела водопостачання Донецької області. Серйозні пошкодження були нанесені системі водопровідно-каналізаційного господарства, що створило реальну загрозу санітарній та екологічній безпеці регіону.
За словами директора підприємства, харків'яни за розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса прибули до Слов'янська одними з перших після його звільнення від бойовиків. Бригади з 19 висококваліфікованих фахівців, обстеживши об'єкти водовідведення, визначили характер пошкоджень, обсяг і специфіку першочергових робіт на спорудах слов'янського водоканалу. Під час роботи було задіяно п'ять одиниць спецтехніки, заглибні насоси, дизель-електростанції, електроустаткування, спецпристрої та механізми.
Іван Корінько повідомив, що за нормативами ліквідація затоплення головної каналізаційної насосної станції, як у Слов'янську, триває близько 10 діб. Але фахівці «Харківводоканалу» ліквідували затоплення і запустили роботу насосних агрегатів та іншого обладнання всього за дві доби.
«Ми приїхали туди зі своєю спецтехнікою, оскільки не знали, яка там конкретно ситуація. Тому привезли з собою пересувну електротехнічну лабораторію та іншу спецтехніку, яку використовуємо в Харкові, що значно полегшило роботу наших фахівців. Дуже приємно було, що місцеві жителі дякували нам за допомогу », - зазначив Іван Корінько.
За словами директора підприємства, харків'яни за розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса прибули до Слов'янська одними з перших після його звільнення від бойовиків. Бригади з 19 висококваліфікованих фахівців, обстеживши об'єкти водовідведення, визначили характер пошкоджень, обсяг і специфіку першочергових робіт на спорудах слов'янського водоканалу. Під час роботи було задіяно п'ять одиниць спецтехніки, заглибні насоси, дизель-електростанції, електроустаткування, спецпристрої та механізми.
Іван Корінько повідомив, що за нормативами ліквідація затоплення головної каналізаційної насосної станції, як у Слов'янську, триває близько 10 діб. Але фахівці «Харківводоканалу» ліквідували затоплення і запустили роботу насосних агрегатів та іншого обладнання всього за дві доби.
«Ми приїхали туди зі своєю спецтехнікою, оскільки не знали, яка там конкретно ситуація. Тому привезли з собою пересувну електротехнічну лабораторію та іншу спецтехніку, яку використовуємо в Харкові, що значно полегшило роботу наших фахівців. Дуже приємно було, що місцеві жителі дякували нам за допомогу », - зазначив Іван Корінько.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів























