Харківська делегація відвідає Цинциннаті

11:05 12.05.2017
All News
Харківська делегація відвідає Цинциннаті

Офіційна делегація міста Харкова на чолі з першим заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим відвідає 14-22 травня місто-побратим Цинциннаті (штат Огайо, США).

Мета візиту - активізація побратимської співпраці через об'єднання зусиль місцевої влади та громадських організацій, а саме створеної в березні цього року Харківської громадської організації «Партнерство міст-побратимів Харкова та Цинциннаті» і американської організації «Партнерство міст-побратимів Цинциннаті і Харків». Новий підхід розширить можливості для жителів обох міст брати участь у спільних проектах Харкова і Цинциннаті.

В рамках візиту відбудеться чотиристороннє підписання Меморандуму про продовження побратимських відносин між містами. Документ затвердить подальший розвиток побратимської співпраці на платформі рівної взаємодії муніципальних утворень і громадських організацій, а також стане програмою спільних починань Харкова і Цинциннаті до 2022 року.

Харківська делегація відвідає Цинциннаті
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials