Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві

14:13 22.05.2012
All News
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві

Харківська делегація взяла участь у роботі експозиції приймаючих міст Чемпіонату Європи 2012 року з футболу, яка проходила в рамках відзначення Дня Європи в Києві.


Під час урочистостей на Хрещатику відкрили десятий ювілейний День Європи. Захід пройшов за участю голови Київської міськдержадміністрації Олександра Попова, міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, міністра культури України Михайла Кулиняка, представників дипкорпусу ЄС в Україні.

Після офіційного відкриття Дня Європи гості ознайомились із павільйонами, розташованими в «європейському містечку» на Хрещатику та відвідали стенди українських міст, що прийматимуть Євро-2012.

У рамках експозиції стенд Харкова відвідав голова КМДА Олександр Попов і заступник голови представництва ЄС в Україні Марія Юрікова. Вона відзначила високо професійний та креативний підхід Харкова щодо промоції іміджу міста та вдалу реалізацію брендингової концепції в рамках підготовки до проведення чемпіонату.
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
Харків провів презентацію до Євро-2012 у Києві
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials