Харків привітали делегації з 15 міст зарубіжжя

16:15 23.08.2019
All News
Харків привітали делегації з 15 міст зарубіжжя

Одна з тем програми Дня міста - знайомство з культурою міст-побратимів.

23 серпня у Харківській міській раді відбувся урочистий прийом іноземних делегацій, приурочений до Дня визволення Харкова від нацистських загарбників і 365-річчя заснування міста.

Привітання міського голови Геннадія Кернеса передали делегації з 15 міст дев'яти країн світу. Серед них - Кутаїсі та Тбілісі (Грузія), Рішон-ле-Ціон (Ізраїль), Генуя (Італія), Даугавпілс (Латвія), Каунас (Литва), Пафос (Кіпр), Познань і Люблін (Польща), Трнава, Кошице та Прешов (Словаччина), Анкара і Газіантеп (Туреччина), Цинциннаті (США), а також представники Посольств Азербайджану, Словаччини і Китаю в Україні.

«Дякую за приїзд і висловлену повагу. Ми, харків'яни, раді приймати вас з усією привітністю і щирістю. Це ще раз підкреслює історичну єдність наших людей і країн, взаємну зацікавленість у обміні прогресивним досвідом і щирій дружбі між нами. Сподіваюся, що, перебуваючи у Харкові цими днями, ви відчуєте його атмосферу, побачите справжнє обличчя міста, яке ми так любимо. Як і 365 років тому, секрет Харкова - його люди, півторамільйонна харківська громада», - сказав Геннадій Кернес, вітаючи учасників прийому.

Він зазначив, що програма Дня міста цього року спрямована саме на популяризацію культури міст-побратимів серед харків'ян. Наприклад, у парку імені Горького зараз проходять Дні китайської культури, турецьке місто Газіантеп представляє мозаїку «Зевгма» у саду ім. Шевченка, а на пл. Свободи завтра ввечері відбудеться концерт творчих колективів з Туреччини, Ізраїлю, Азербайджану і США.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials