Вуличним музикантам нададуть місце для виступів

13:36 21.05.2021
All News
Вуличним музикантам нададуть місце для виступів

Вуличні музиканти, які виступали в саду ім. Шевченка, зможуть грати на майданчику біля оперного театру.

Про це сьогодні, 21 травня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, до нього в фейсбуці звернулися харків'яни, які просили зробити сад більш тихим місцем.

«Вийшло так, що люди, приходячи на відпочинок, не могли спокійно відпочивати, бо дуже голосно на всіх локаціях грала музика. У підсумку ми домовилися, що музиканти не будуть там грати. Але це не означає, що ми їх якось ображаємо. Ми дамо їм місце, наприклад, на площі біля оперного театру, де зможуть збиратися люди і слухати їхню музику. Мені самому подобається вулична музика, але якщо людям це заважає відпочивати, значить, музика звучатиме в іншому місці. До речі, ми плануємо відкрити пішохідну вулицю в центрі міста, і там теж гратимуть вуличні музиканти», - зазначив Ігор Терехов.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials