Вулицю Ньютона прибрали від опалого листя

18:20 09.11.2011
All News
Вулицю Ньютона прибрали від опалого листя

У Комінтернівському районі Харкова 5 листопада провели суботник.


У ньому взяли участь 250 чоловік, у тому числі місцеві мешканці. Вони прибрали від сміття й опалого листя вул. Ньютона. Загалом під час суботника вивезли понад 45 куб.м сміття й листя.
Відзначимо, що протягом жовтня й листопада в Комінтернівському районі постійно проводять суботники, на яких прибирають парки, сквери та вулиці
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials