Вихід зі станції метро «Радянська» у бік Ощадбанку відкриється 17 серпня

19:28 15.08.2013
All News
Вихід зі станції метро «Радянська» у бік Ощадбанку відкриється 17 серпня

Пішохідний вихід №1 зі ст. м. «Радянська» буде відкритий для користування о 5:30 17 серпня.


Як повідомили в Департаменті транспорту, у зв'язку з необхідністю повного завершення робіт з благоустрою прилеглої території термін відкриття підземного переходу перенесений з 15 на 17 серпня.
Вихід зі станції метро «Радянська» у бік Ощадбанку відкриється 17 серпня
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials