Відбулося засідання комісії з соціального захисту та охорони здоров'я
14:25 11.05.2011
All News

Засідання постійної комісії Харківської міської ради з соціального захисту та охорони здоров'я відбулося 11 травня.
Члени комісії заслухали інформацію про роботу управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики, ознайомилися з проблемами й побажаннями запрошених на засідання керівників служб у справах дітей районів Харкова.
У тому числі депутати ознайомилися з роботою Департаменту охорони здоров'я щодо надання медичної допомоги харків'янам, які страждають на захворювання системи крові та кровотвірних органів, а також офтальмологічної допомоги жителям міста. Обговорення цих питань та перспектив упровадження нових технологій пройшло за участю керівників лікувальних установ Харкова відповідного профілю.
У ході засідання також було розглянуто проекти рішення чергової сесії Харківської міської ради VI скликання та звернення, що надійшли до постійної комісії.
У ході засідання також було розглянуто проекти рішення чергової сесії Харківської міської ради VI скликання та звернення, що надійшли до постійної комісії.
Latest news
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути