Від початку року в Харкові прибрали 416 звалищ

16:15 01.11.2011
All News
Від початку року в Харкові прибрали 416 звалищ

За дев'ять місяців 2011 року в Харкові прибрали 416 звалищ, з міського бюджету на це використали 670 тис. грн.


Про це повідомив сьогодні, 1 листопада, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста директор Департаменту житлового господарства Харківської міської ради Роман Нехорошков.
Прибравши звалища, Харків очистили від близько 17,7 тис. куб.м сміття.
Також директор Департаменту житлового господарства повідомив, що за дев'ять місяців поточного року з приватного сектора вивезли 69,7 тис. куб.м сміття. Це в два рази перевищує показники за відповідний період минулого року.
За інформацією Романа Нехорошкова, з початку року в будинках комунальної власності провели дератизацію понад 2 млн. кв.м та дезінсекцію понад 700 тис. кв.м житла. На це було витрачено 3,8 млн грн.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials