УЄФА виділить 114 тисяч євро для компенсації проїзду вболівальників
12:40 25.04.2012
All News

Два транші по 57 тис. євро отримає КП «Міськелектротранссервіс» від УЄФА як компенсацію за безкоштовний проїзд учасників та гостей Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
Таке рішення ухвалили сьогодні, 25 квітня, на сесії Харківської міської ради.
Як повідомив директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан, у рамках ініціативи УЄФА «Безкоштовний громадський транспорт» у міському транспорті перевозитимуть безкоштовно вболівальників з квитками на матчі, а також представників інших цільових груп УЄФА.
Відповідний договір укладуть з КП «Міськелектротранссервіс», яке призначено організатором надання транспортних послуг на час Євро-2012. Саме це підприємство і буде перераховувати кошти за перевезення вболівальників комунальним транспортним підприємствам і приватним перевізникам залежно від обсягів перевезень.
Директор департаменту уточнив, що перший транш у 57 тис. євро УЄФА готовий перерахувати ще до початку чемпіонату. Другий транш на таку саму суму буде перераховано після проведення Євро-2012.
Для безкоштовного проїзду гостю або учаснику чемпіонату потрібно буде мати при собі квиток на матч або спеціальний бейдж УЄФА. Наявність квитка на матч дає право на безкоштовний проїзд у міському транспорті за 24 години до початку матчу і 12 годин після його закінчення.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи