Усувати аварії на тепломережах будуть оперативніше
17:36 06.12.2013
All News

Автоматизовану систему управління подачі тепла планують впровадити в Харкові.
Про це сьогодні, 6 грудня, повідомив директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.
Він зазначив, що така система дасть можливість бачити всю картину теплопостачання міста аж до кожного будинку: на магістральних і розподільних мережах, а також на індивідуальних теплових пунктах. Насамперед, це дасть можливість оперативніше визначати місце аварії і, відповідно, швидше реагувати на неї. Зараз працівники підприємства визначають місце аварії шляхом обходу. Це збільшує час ліквідації аварії. За допомогою нової системи можна побачити не тільки місце, а й характер пошкодження.
«Ми встановимо на вузлових точках спеціальні датчики: тиску, витрати і температури. Якщо десь трапляється пошкодження, отже - знижується тиск, і датчик фіксує це і передає через систему. Ми будемо бачити не тільки аварії, а й зниження температури в будь-якому районі міста», - підкреслив Серей Андрєєв.
Він зазначив, що це обладнання енергоефективне, підприємство планує його отримати за рахунок кредиту Світового банку. Термін його окупності - близько трьох років. Кошти за кредитом повертатиме ХТМ.
Latest news
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень






































