Установку для очищення джерельної води в Московському районі почнуть лагодити вже сьогодні
12:41 28.09.2011
All News

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 28 вересня, дав розпорядження відремонтувати водоочисну установку в Московському районі.
Нагадаємо, що в 2009 році в рамках програми «Джерела міста» за кошти міського бюджету в Московському районі міста презентували установку з очищення і знезараження води «Водограй У 350 Ф». До сьогодні установку не передали на баланс спеціалізованого підприємства, не укладено договори на обслуговування та заміну фільтрів. Згідно з листом санітарного лікаря районної СЕС Московського району, останні проби води показали погіршення показників.
На сесії Харківської міської ради Геннадій Кернес дав вказівку директорові Департаменту комунального господарства Вікторові Кітаніну виїхати на місце разом санітарним лікарем районної СЕС Московського району та іншими відповідальними чиновниками.
«Уже сьогодні, якщо це можливо, усе має бути в робочому стані. І надалі потрібно призначити відповідального за роботу цієї установки», - зазначив Харківський міський голова.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів