У Харкові знову працює їдальня для безпритульних
10:40 10.01.2013
All News

Їдальня для безпритульних сьогодні, 10 січня, почала свою роботу.
Торік їдальня відкрилася 1 жовтня і працювала до кінця року. Сьогодні пункт харчування поновив свою роботу і працюватиме по березень включно.
Як зазначила заступник начальника управління праці та соціальних питань Харківської міської ради Ірина Черняєва, така їдальня регулярно працює з 1992 року. Вона повідомила, що цього року на пункт харчування з бюджету міста виділили 100 тис. грн, і цих коштів має вистачити на півроку роботи їдальні.
За словами Ірини Черняєвої, їдальня планує приймати до 70 чоловік на день. «Торік у нас отримувало харчування до 80 чоловік. Цього року ціни трохи зросли, але обіди ми все одно збережемо на колишньому рівні», - наголосила заступник начальника управління.
Безпритульних харків'ян годуватимуть щоранку. Як зазначили в їдальні, їжа досить поживна, тому людям вистачатиме її надовго. Такий пункт харчування працює тільки в холодну пору року, а безпритульні можуть там не тільки поїсти, а й обігрітися.
Їдальня знаходиться в районі Південного вокзалу на вул. Гвардійців Залізничників, 10а.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи
















































































