У Харкові запущено пілотний проект з відеоспостереженням в ліфтах
12:28 27.12.2012
All News

КСП «Харківміськліфт» і Департамент житлового господарства вже третій місяць реалізують пілотний проект з впровадження в ліфтах і під'їздах житлових будинків нової системи диспетчеризації.
Про це сьогодні, 27 лютого, під час прес-туру на КСП «Харківміськліфт» повідомив директор підприємства Анатолій Кандауров.
Він зазначив, що на сьогоднішній день системи відеоспостереження встановлені в сотні під'їздів житлових будинків, розташованих у Дзержинському районі. За словами Анатолія Кандаурова, почати установку камер саме в цьому районі змусили крадіжки ліфтового обладнання: за останній час тут було вкрадено устаткування на суму близько 500 тис. грн. Зараз ці крадіжки в Дзержинському районі зведені майже нанівець.
«Ми можемо спостерігати, що робиться в ліфтах, під'їздах, на прилеглих територіях, у машинних відділеннях. Це, зокрема, дозволяє нам боротися з вандалами в ліфтах. Якщо людина починає, наприклад, підпалювати кнопку, ми це бачимо і можемо перешкодити акту вандалізму з допомогою гучного зв'язку», - зазначив директор підприємства.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів





































































