У Харкові відзначили День міліції
17:00 21.12.2012
All News

Заходи, приурочені до Дня міліції, відбулися сьогодні, 21 грудня, у Палаці культури міліції.
У рамках заходів представники обласної та міської влади, а також керівництво ГУ МВС України в Харківській області поклали квіти до пам'ятника загиблого міліціонера. Крім того, у Палаці культури відбулися збори, в яких взяли участь заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
«Всі реформи і перетворення в роботі міліції мають головну мету - гарантувати захист громадян і правопорядок у суспільстві. Наша робота націлена на забезпечення благополуччя громадян, щоб кожен мешканець Харківщини був упевнений в особистій безпеці, а також безпеці своїх близьких», - зазначив начальник ГУ МВС України в Харківській області Віктор Козицький.
Кращих міліціонерів відзначили почесними грамотами МВС та Харківської обласної ради, вручили їм відзнаки та цінні подарунки. Крім того, низці правоохоронців присвоїли чергові звання.
Latest news
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції






































