У Харкові стартував конкурс юних піаністів
16:23 12.05.2011
All News

Відкриття конкурсу піаністів у рамках ХІ Міжнародного фестивалю російської класичної та сучасної музики «Ландыш», присвяченого Дню Великої Перемоги, відбулося 12 травня в залі Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського.
Конкурс проходить за підтримки Харківського міського голови, голови оргкомітету конкурсу Геннадія Кернеса, керівництва міської ради, адміністрації Дзержинського району та Генерального консула Російської Федерації в місті Харкові Всеволода Філіппа.
На урочистому відкритті музичної події були присутні начальник управління культури Дзержинської районної адміністрації Харківської міської ради Вікторія Колдушко, ректор університету мистецтв Тетяна Вєркіна, журі конкурсу в складі провідних музикантів України та Росії
«Фестиваль «Ландыш» — це завжди яскрава подія в культурному житті нашого міста, — зазначила начальник управління культури Дзержинського району Вікторія Колдушко. — Його проведення стало вже доброю традицією для нас, і ми сподіваємося що цей конкурс передасть стільки ж позитивних емоцій учасникам конкурсу, скільки відчувають і його організатори».
За словами ректора університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Тетяни Вєркіної, участь у конкурсі такої кількості молодих обдарувань не тільки з України, але й з інших, сусідніх держав свідчить про популярність професійної музики.
«Те, що діти займаються класичним мистецтвом — це подвиг для кожного з батьків і кожного педагога і, перш за все, це перемога доброго, чистого і світлого, усього того, до чого ми прагнемо, не тільки в мистецтві, але й у житті», — зазначила Тетяна Вєркіна.
Фестиваль «Ландыш» проходить з 2001 року на ініціативу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди та Російського національно-культурного товариства Харківської області.
У 2011 році в рамках Міжнародного фестивалю «Ландыш» проходитиме тільки конкурс піаністів, на який з'їдуться близько 70 учасників з різних міст України, Росії, Білорусі та Молдови.
Урочисте закриття й гала-концерт лауреатів фестивалю відбудеться 14 травня в залі ДМШ № 13 ім. М. Коляди (вул. Культури, 1).
Latest news
16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником







































