У Харкові пройшов відкритий чемпіонат зі стрільби з лука серед молоді

11:24 21.05.2012
All News
У Харкові пройшов відкритий чемпіонат зі стрільби з лука серед молоді

Відкритий чемпіонат міста зі стрільби з лука серед молоді пройшов 16-19 травня в Харкові.


У змаганнях узяли участь понад 60 спортсменів з Харківської області. В особистій першості серед дівчат перше місце посіла вихованка Харківського державного училища фізичної культури №1 Дар'я Павличенко, на другу сходинку п'єдесталу піднялася вихованка ХДУФК №1 Анастасія Волобуєва, бронзову медаль завоювала вихованка Харківської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» Євгенія Реброва.

Серед юнаків у цьому виді програми перше місце посів вихованець ХДУФК №1 Дмитро Крючков, друге і третє - вихованці Харківської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» Денис Артемов та Олексій Мусієнко.

У командних змаганнях серед дівчат команда ХДУФК №1 посіла перше місце. У чоловіків у командних змаганнях перемогла команда Харківської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».

Почесним гостем відкритого чемпіонату міста зі стрільби з лука серед молоді стала народний депутат України Ірина Бережна. Виступаючи перед спортсменами, вона побажала їм перемог і обов'язкової участі в Олімпіаді. «Для багатьох з вас - це одна з головних цілей у житті, і ви до неї вже йдете. Я бажаю вам перемог на чемпіонатах Європи, світу, а також участі в Олімпіаді і призових місць», - зазначила нардеп.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials