У Харкові пройшов чемпіонат зі стрільби з лука серед кадетів

17:19 12.05.2014
All News
У Харкові пройшов чемпіонат зі стрільби з лука серед кадетів

Відкритий чемпіонат Харківської області зі стрільби з лука серед кадетів 1997 р.н. і молодше пройшов з 6 до 8 травня в дитячо-юнацькій спортивній школі «Комунар».

У змаганнях взяли участь 54 спортсмени з Харківської та Дніпропетровської (Дніпродзержинськ) областей. 

За результатами змагань переможцями стали харківські спортсмени. Перше місце виборов Артем Ткач, друге - Віталій Кичигін, третє - Ігор Риндік. Серед дівчат переможцями та призерами стали теж харків'янки - Катерина Мазорчук, Діана Пуль, Софія Тулькіна. 

Зазначимо, що в дитячо-юнацькій спортивній школі «Комунар» з 21 по 24 травня пройде чемпіонат Харкова серед юніорів 1994 р.н. і молодше. Початок змагань 21 травня в 15:30.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials