У трьох харківських джерелах можна пити воду

17:14 01.08.2012
All News
У трьох харківських джерелах можна пити воду

Вода відповідає санітарним нормам і придатна для пиття у трьох джерелах міста.


Про це сьогодні, 1 серпня, повідомив начальник Харківського регіонального управління водних ресурсів Віталій Жук.

Він уточнив, що це джерела в Саржиному, Манжосовому та Кітлярчиному ярах. Незадовільна якість води в джерелах на Петренках і на Тюринці.

Як повідомив Віталій Жук, наступного тижня в парку «Юність» також досліджуватимуть джерело, щоб ужити заходів щодо поліпшення якості води в ньому.

«Вода в джерелі на вул. Клочківській в Олексіївській балці також не зовсім відповідає питним вимогам, але там буде проведено роботи з поліпшення її якості. Там, де потрібно поліпшити якість води, потрібно встановлювати хімічні фільтри, які сприяють очищенню від нітратів. У джерелах, де ситуація несприятлива, нормативи перевищено у 2-3 рази», - повідомив начальник управління водних ресурсів.
У трьох харківських джерелах можна пити воду
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials