У Слобідському районі освятили храм

15:18 21.11.2017
All News
У Слобідському районі освятили храм

Освячення Храму святого архістратига Михаїла пройшло сьогодні, 21 листопада, в День Собору архістратига Михаїла та Небесних Сил у Слобідському районі.

Місцеві жителі впродовж кількох років чекали закінчення будівництва храму, тому сьогоднішній день став для них особливо значущим. Богослужіння провів Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій.

Після закінчення служби Владика нагородив медалями Харківської єпархії Української Православної Церкви голову Адміністрації Слобідського району В'ячеслава Ільєнка та інших осіб, які найбільше посприяли в будівництві храму.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials