У районах міста Харкова відзначають річницю виведення військ з Афганістану

12:45 12.02.2014
All News
У районах міста Харкова відзначають річницю виведення військ з Афганістану

Захід, присвячений 25 -й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Року вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пройшов у Московському районі.

У музей-діораму «Афганістан. Як це було» запросили учасників бойових дій, школярів, матерів загиблих воїнів. 

В даний час у Московському районі проживають 678 колишніх воїнів-інтернаціоналістів, серед них 78 інвалідів війни, а також 25 сімей загиблих.

Директор Департамента праці та соціальної політики Харківської міської ради Лариса Болгова привітала гостей зі святом і вручила пам'ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану». Також шість учасників бойових дій були відзначені подяками голови Адміністрації Московського району та районного відділення міської спілки ветеранів Афганістану. 

Крім того, театр «Блок-Пост» представив гостям виставу «Афганський вихід». 

Заходи, присвячені 25-річчю виведення радянських військ з Афганістану, пройшли також у Комінтернівському районі. Так, на міському кладовищі №5 відбулася панахида за загиблими воїнами-інтернаціоналістами, а в парку культури і відпочинку ім. Артема було покладено квіти до пам'ятника загиблим афганцям. Також воїнів-інтернаціоналістів нагородили медалями та орденами, відзначили подяками.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials