У районах міста вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

16:24 26.04.2013
All News
У районах міста вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Ленінському та Фрунзенському районах вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС.


Так, у сквері «Пожежний» поклали квіти до пам'ятного Чорнобильському знаку, пам'ятника Пожежному. У церемонії взяли участь заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, представники Адміністрації Ленінського району, депутати міської ради, керівники підприємств, представники громадських організацій та учні шкіл району. Всі учасники церемонії вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Також у цей день за підтримки голови Адміністрації Ленінського району Максима Мусєєва пройшов поминальний обід для вдів померлих чорнобильців та активістів громадського чорнобильського руху.

Сьогодні ж у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі пройшла поминальна літургія за загиблими та померлими чорнобильцям.

Протягом тижня у всіх школах району пройшли уроки мужності, були організовані конкурси малюнків та робіт на тему «Чорнобиль - біль України», а також проведено виставки літературних творів на чорнобильську тематику.

Також вшанували пам'ять загиблих та померлих ліквідаторів у Фрунзенському районі. Так, були покладені квіти до пам'ятного знаку на вул. Харківських дивізій. У заході взяло участь понад 250 чоловік  - представники підприємств, установ, організацій району. Також у заході взяла участь голова Адміністрації Фрунзенського району Тетяна Топчій.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials