У парку Горького стартував сеанс одночасної гри за участю міжнародних гросмейстерів

11:12 23.08.2013
All News
У парку Горького стартував сеанс одночасної гри за участю міжнародних гросмейстерів

Сеанс одночасної гри в шахи, приурочений до 70-річчя визволення Харкова, стартував сьогодні, 23 серпня, у парку ім. Горького.


У турнірі беруть участь чемпіонка світу з шахів 2012 року Анна Ушеніна і чемпіон Європи з шахів 2013 року Олександр Моїсеєнко. Кожен чемпіон одночасно грає з двадцятьма шахістами, які представляють різні покоління харків'ян, серед яких - юні вихованці ДЮСШ, студенти, ветерани Великої Вітчизняної війни.

Сеанс був організований за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса, голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна, управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради та Харківської обласної федерації шахів.

На відкриття сеансу одночасної гри прибув заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, який від імені Харківського міського голови привітав присутніх з 70-річчям визволення Харкова.

«Для мене велика честь перебувати сьогодні серед шахової еліти Харкова. Цей матч проводиться за ініціативи Геннадія Кернеса, і окрему подяку я хочу висловити нашим чемпіонам і керівництву федерації за те, що вони відгукнулися на це прохання. Ми очікуємо від учасників відчайдушної спортивної боротьби. Я бажаю вам не тільки повною мірою продемонструвати свою майстерність, а й набратися досвіду у найсильніших гравців планети», - зазначив заступник міського голови. 
У парку Горького стартував сеанс одночасної гри за участю міжнародних гросмейстерів
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials