У парку Горького пройшло Свято тверезості

09:39 28.05.2013
All News
У парку Горького пройшло Свято тверезості

Свято тверезості пройшло 26 травня в Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького.


У ході заходу всі бажаючі могли взяти участь у конкурсах, вікторинах, спортивних змаганнях. Також на святі виступили популярні виконавці Харкова, серед яких - відомий музикант Сергій Бабкін.

Свято пройшло за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, управління у справах сім'ї та молоді та Харківського міського центру дозвілля молоді.

Головна мета заходу - популяризація активного способу життя, інформування молоді про шкідливі звички та їх наслідки.
 
У парку Горького пройшло Свято тверезості
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials