У Муніципальній галереї відкриється виставка художника-графіка Олексія Яловеги
16:47 16.01.2014
All News

Виставка графіки Олексія Яловеги «Я є Те» відкриється 17 січня (початок заходу - о 18:00) в арт-підвалі Харківської міської художньої галереї (вул. Чернишевська, 15).
Як повідомили організатори, це перша персональна виставка харківського фотографа і художника, лауреата фестивалю молодіжних проектів «Non Stop Media». До експозиції увійшли дві серії графічних робіт, одна з яких створена протягом останніх двох місяців.
Як уточнив автор, «Я є Те» («Я є Бог», «Я є Чиста свідомість») - це буквальний переклад назви пранаяма-мантри Со-Хам, використовуваної в східних практиках медитації. «Мантра ґрунтується на диханні. Ця виставка про те, як я розплющував та заплющував очі. Так я спробував візуально відобразити вдих і видих», - пояснив Олексій Яловега.
Виставка триватиме до 29 січня.
Довідка. Олексій Яловега (нар. 1980) - харківський художник-графік, фотограф. У 2004 році закінчив Харківську державну академію дизайну і мистецтв. У 2003 і 2012 роках брав участь у фестивалі молодіжних проектів «Non Stop Media» (Харків).
Latest news
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути