У Ленінському районі пройшов круглий стіл на тему управління ОСББ
14:19 23.12.2011
All News

Круглий стіл на тему «Управління багатоквартирним будинком у ринкових умовах нової тарифної політики» провели 22 грудня в приміщенні адміністрації Ленінського району.
На засіданні розглянули питання можливості створення ОСББ в декількох будинках, питання власності й вибору управління в багатоквартирному будинку стосовно Ленінського району.
Голова адміністрації Ленінського району Володимир Наконечний виступив з інформацією про потребу створювати в районі ОСББ як найбільш ефективну форму управління багатоквартирним будинком.
Начальник відділу по контролю за діяльністю ЖБК, ЖК, ОСББ Департаменту житлового господарства Харківської міської ради Олександр Біляцький підбив підсумки виконання Програми підтримки ЖБК, ЖК і ОСББ в місті Харкові на 2007-2011 роки та висвітлив перспективи розвитку об'єднань на 2012-2014 роки.
Член правління всеукраїнського об'єднання «Спілка власників житла України», голова фонду «Сприяння» Юлія Самойлова доповіла учасникам круглого столу про механізми управління багатоквартирним будинком.
Latest news
16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником