У Київському районі нагородили найкращих вчителів
09:25 25.01.2013
All News

У Київському районі нагородили переможців районного етапу конкурсу «Учитель року-2013».
У нагородженні, яке пройшло у школі №62, взяли участь народний депутат України Ірина Бережна та голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжіева, які вручили переможцям та лауреатам конкурсу грамоти та цінні подарунки.
Як повідомили в адміністрації, в районному етапі конкурсу «Учитель року-2013» взяли участь 16 вчителів. Переможцями стали вчитель школи №62 Катерина Бірюкова (в номінації «Французька мова»), вчитель школи №164 Тетяна Глущенко («Інформатика»), вчитель школи №134 Олена Козинець («Фізика»). Також у конкурсі перемогли вчитель школи №158 Галина Карпінська («Російська мова»), вчитель школи №37 Наталія Міщенко («Музичне мистецтво»), а також учитель гімназії №55 Юлія Шепелєва («Основи здоров'я»).
Всі переможці районного конкурсу взяли участь у міському конкурсі «Учитель року-2013». В обласному етапі візьмуть участь два вчителя Київського району: Катерина Бірюкова та Тетяна Глущенко.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи























