У Харкові вирішують проблему з подачею холодної води
13:55 07.11.2014
All News

КП «Харківводоканал» і міська влада ведуть активну роботу з неплатниками і докладають всіх можливих заходів, щоб вирішити проблему забезпечення безперебійного водопостачання.
Як повідомив сьогодні, 7 листопада, директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, тарифи були введені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, пізно, 1 серпня, і городяни почали платити по ним тільки з вересня. Він зазначив, що на сьогодні оплата харків'янами послуг «Харківводоканалу» становить лише 50-60%, а загальна заборгованість за воду наблизилася до 160 млн грн.
Крім того, ціни на витратні матеріали, які використовує підприємство, виросли більше ніж удвічі. Директор департаменту підкреслив, що якщо харків'яни погасять борги за воду і будуть своєчасно надалі оплачувати ці послуги, «Харківводоканалу» буде легше вирішити проблему.
«Зараз ведеться величезна робота з цього питання. «Харківводоканал» активно займається неплатниками. Вчора в облдержадміністрації відбулась спільна нарада з керівниками міських комунальних підприємств та АК «Харківобленерго», після якої будуть зроблені помітні практичні кроки щодо усунення цієї проблеми. Влітку Харків був єдиним містом в Україні, де була гаряча вода, і з холодною водою питання буде вирішене», - підкреслив Віктор Кітанін.
Зазначимо, що тарифи на ці послуги не підвищувалися більше трьох років. Вони змінилися 1 серпня 2014 з набуттям чинності постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал». Згідно з постановою, комунальному підприємству встановлено єдині тарифи для всіх категорій споживачів:
Крім того, ціни на витратні матеріали, які використовує підприємство, виросли більше ніж удвічі. Директор департаменту підкреслив, що якщо харків'яни погасять борги за воду і будуть своєчасно надалі оплачувати ці послуги, «Харківводоканалу» буде легше вирішити проблему.
«Зараз ведеться величезна робота з цього питання. «Харківводоканал» активно займається неплатниками. Вчора в облдержадміністрації відбулась спільна нарада з керівниками міських комунальних підприємств та АК «Харківобленерго», після якої будуть зроблені помітні практичні кроки щодо усунення цієї проблеми. Влітку Харків був єдиним містом в Україні, де була гаряча вода, і з холодною водою питання буде вирішене», - підкреслив Віктор Кітанін.
Зазначимо, що тарифи на ці послуги не підвищувалися більше трьох років. Вони змінилися 1 серпня 2014 з набуттям чинності постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал». Згідно з постановою, комунальному підприємству встановлено єдині тарифи для всіх категорій споживачів:
- на централізоване водопостачання - 5,172 грн за 1 куб. м (з ПДВ);
- на централізоване водовідведення - 3,036 грн за 1 куб. м (із ПДВ).
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів