У Харкові відкрився V З'їзд трансплантологів України
10:31 05.10.2011
All News

Відкриття V З'їзду трансплантологів України відбулося сьогодні, 5 жовтня, на базі Харківського національного медичного університету.
На урочисту частину заходу прибула заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.
«Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса я рада вітати всіх учасників та гостей з'їзду. Тема, яку сьогодні обговорюватимуть, досить складна, але перспективна. Вона дає людям великі надії. Бажаю вам, щоб підсумком сьогоднішньої події стали цікаві рішення, відкриття й важливі домовленості», - підкреслила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.
Також вона побажала учасникам заходу не тільки плідно попрацювати, а й відпочити в нашому місті, отримати задоволення від запланованого відвідання Харківського дельфінарію.
У з'їзді беруть участь медики з усіх міст та клінік України, які так чи інакше пов'язані з трансплантологією. На з'їзді присутні гості з Москви, Петербурга, Праги, Відня, Мінська.
На захід також були запрошені представники церкви. Учасникам з'їзду передали благословення Блаженнійшого митрополита Володимира.
Додамо, що першу операцію з пересадки органів (нирки) в Харкові провів у 1933 році професор Юрій Вороний.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи