У Харкові нагородили найкращих медичних працівників
15:32 17.06.2011
All News

Урочистості, присвячені Дню медичного працівника України, відбулися 17 червня в Палаці спорту Національного університету «Юридична академія України» ім. Ярослава Мудрого.
У святі взяли участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради Юрій Сороколат, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
«Я поділяю погляд Гіппократа і теж вважаю, що медицина - одне з найшляхетніших мистецтв. Але мені здається, що це ще й філософія, спосіб життя. Тому що тільки медичним працівникам призначено служити людям, допомагати їм у будь-який час, вдень і вночі», - звернулася до присутніх заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.
Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса вона привітала харківських медиків та побажала їм довіри пацієнтів і терпіння у праці.
Під час урочистостей найкращих медичних працівників міста й області нагородили почесними грамотами Харківської міської ради, обласної адміністрації та подяками Харківського міського голови за багаторічну працю та досягнення у сфері медичного обслуговування.
Свято завершилося концертом української естрадної співачки Катерини Бужинської.
Свято завершилося концертом української естрадної співачки Катерини Бужинської.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи


































