У Харкові нагородили кращих вчителів
16:37 22.02.2013
All News

Вшанування фіналістів та переможців конкурсу професійної майстерності «Учитель року - 2013» відбулося сьогодні, 22 лютого, у Палаці дитячої та юнацької творчості Московського району.
Почесним гостем свята стала директор Департаменту освіти Ольга Деменко.
«Сьогодні були представлені вчителі тільки в п'яти номінаціях. Насправді в наших школах є багато таких педагогів. Вони артистичні, вони цікаві, а найголовніше - вони люблять дітей. Я впевнена, що на педагогічній конференції у серпні ми будемо вшановувати не тільки сьогодняшніх переможців, але й обласного та всеукраїнського конкурсів», - зазначила Ольга Деменко.
Вона привітала кращих вчителів року від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса і побажала їм натхнення та благополуччя у праці і в родинах.
До привітань приєдналася Почесний громадянин Харкова, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського Тетяна Вєркіна. «Я за професією вчитель і я знаю, що бути педагогом дуже складно, тому що вчитель - це приклад для наслідування, це людина, яка має володіти багатьма достоїнствами, повинна мати і відстоювати свої позиції, йому повинні довіряти. Бути вчителем - це найкраща професія в світі, хоча бути ним нелегко», - наголосила у прівітанні Тетяна Веркіна.
У свою чергу переможців конкурсу на сцені Палацу дитячої та юнацької творчості привітали голови адміністрацій районів, де працюють ці вчителі.
Ольга Деменко вручила переможцям конкурсу Подяки Харківського міського голови та цінні подарунки - планшетні персональні комп'ютери. Протягом року переможці будуть отримувати щомісячну грошову доплату в розмірі 1 тис. грн.
Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради та цінними подарунками відзначили й фіналістів конкурсу.
Конкурс «Учитель року - 2013» традиційно проводився в два тури: районний та міський. В районному етапі взяли участь понад 300 вчителів. З них 41 педагог з 40 навчальних закладів усіх районів міста вибрали для участі в міському етапі.
Міський тур конкурсу проходив у три етапи. Вчителі презентували матеріали педагогічного портфоліо, контрольну роботу за фахом, демонстрували оригінальність педагогічних ідей та технологій, різноманітність інтересів й захоплень, прводили відкриті уроки в незнайомих класах шкіл, під час яких 16 фіналістів показали свою майстерність.
У 2013 році педагоги Харкова змагалися у п'яти номінаціях. У номінації «Інформатика» кращим став вчитель інформатики Харківського навчально-виховного конкурсу №45 «Академічна гімназія» (Дзержинський район) Микола Арзубов. У номінації «Фізика» - вчитель фізики Харківської спеціалізованої школи №156 (Московський район) Оксана Туманцова, в номінації «Іноземна мова (французька)» - вчитель французької мови Харківської спеціалізованої №62 (Київський район) Катерина Бірюкова, в номінації «Музичне мистецтво» - вчитель музичного мистецтва Харківської загальноосвітньої школи №53 (Червонозаводський район) Наталія Міщенко, у номінації «Російська мова» - вчитель російської мови Харківської гімназії №82 (Комінтернівський район) Ольга Кругова.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів


















































































































