У Харкові нагородили кращих працівників житлово-комунального господарства
11:41 15.03.2013
All News

Кращих працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення відзначили сьогодні, 15 березня, у Харківській міській раді.
Нагородження провів перший заступник Харківського міського голови Андрій Парамонов. Він привітав присутніх з наступаючим професійним святом. «За останні роки нам вдалося зробити багато, Харків змінився і дійсно стає сучасним, розвинутим європейським містом. Безумовно, у нас ще є проблеми, але завдяки вашій праці ми розвиваємося і йдемо вперед», - зазначив Андрій Парамонов.
Працівників харківських підприємств нагородили Почесними грамотами Харківської міської ради та її виконавчого комітету, також вручили Подяки міського голови.
Приєднався до привітань і директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін. «Не всі харків'яни знають, який колосальний труд ви вкладаєте в те, щоб на маршрути вчасно виходили трамваї й тролейбуси, щоб у людей безперебійно була вода, а їх життя було комфортним. Хочу подякувати вам, вашим близьким і вашим колегам. Потрібно, щоб ми працювали далі і щоб Харків дійсно став містом європейського типу», - підкреслив Віктор Кітанін.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів










































