У харківському метро з'явився вагон-музей
13:17 13.12.2013
All News

Пасажири харківської підземки тепер можуть у дорозі ознайомитися з історією будівництва та розвитку метро в місті.
Як повідомляє сайт КП «Харківський метрополітен», в одному з вагонів на Салтівській лінії розмістили тематичні інформаційні матеріали.
У салоні вагона-музею можна побачити фотографії і короткий опис подій, пов'язаних з історією харківської підземки. Зокрема, зібрано «експонати», пов'язані з початком будівництва метро, відкриттям усіх пускових ділянок. Крім того, представлені матеріали про керівників метрополітену за всю його історію, наведено цікаві факти про метро і яскраві відгуки про нього пасажирів.
Вагон-музей курсує на Салтівській лінії з 12 грудня.
Довідка. Рух у харківському метро на Холодногірсько-заводській лінії відкрили в серпні 1975 року. Харківський метрополітен став шостим в СРСР і першим, відкритим в обласному центрі країни. У 1984 році запустили рух на Салтівській, а в 1995 році - на Олексіївській лінії. На сьогодні метрополітен налічує 29 станцій, в ньому курсує 321 вагон, працюють 47 ескалаторів.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів