У харківській туристичній виставці планують брати участь усі приймаючі міста ЄВРО-2012
14:16 10.11.2011
All News

Виставка «Харків: партнерство в туризмі» пройде у квітні 2012 року.
Про це сьогодні, 10 листопада, на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності і депутатської діяльності повідомив заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Олексій Понікаровський.
Він зазначив, що у виставці традиційно візьмуть участь міста-партнери та міста-побратими Харкова.
«Також ми плануємо запросити на цю виставку усі приймаючі міста Польщі та України. Ми сподіваємося, що вони відвідають Харків», - підкреслив Олексій Понікаровський.
Нагадаємо, торік відбувся IV туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі» за участю Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
У форумі брали участь мери міст Газіантеп (Туреччина) і Цетіньє (Чорногорія), представники адміністрацій міст Грузії, Ізраїлю, Чехії, Польщі, України, Росії, Нідерландів та Латвії.
Також у рамках форуму відбулася виставка-експозиція зарубіжних міст-партнерів Харкова, а також було презентовано стенди харківського туристичного бізнесу.
Latest news
07:20 25.06.2026
На вулиці Отакара Яроша тимчасово обмежений рух транспорту20:00 24.06.2026
Трамваї №5 і 8 у четвер змінять маршрути, а тролейбус №6 курсуватиме зі більшим інтервалом14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти