У харківських школах пролунав останній дзвінок

17:19 24.05.2013
All News
У харківських школах пролунав останній дзвінок

Урочисті лінійки, присвячені закінченню навчального року, пройшли сьогодні, 24 травня, в 182 школах Харкова.


У святкових заходах взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес. Він відвідав спеціалізовану школу №3 та ліцей №89, де привітав випускників та школярів з цією подією.

Урочисті лінійки у навчальних закладах також відвідали народні депутати України, заступники та радники Харківського міського голови, депутати Харківської міської ради.

Цього року в школах міста налічувалося 106 тис. учнів. Як повідомили в Департаменті освіти, в останні два роки зберігається тенденція збільшення кількості школярів. У нинішньому році загальноосвітні заклади міста закінчили майже 8 тис. одинадцятикласників і 9,8 тис. учнів дев'ятих класів.

Нагадаємо, 31 травня у навчальних закладах міста пройдуть випускні вечори. 1 червня на пл. Свободи відбудеться загальноміське свято «Випускник-2013».
У харківських школах пролунав останній дзвінок
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials